Ücretsiz Themeforest WordPress Temaları

Herkese merhaba! Sizlere ThemeForest’in bugüne özel olarak duyurduğu 2 adet ücretsiz WordPress temasının bağlantılarını vereceğiz. Bu temaları yüklemeden önce Themeforest’e kayıt olmanız gerekmektedir. Bu temalar Crack’li değildir. Tamamen orijinal fakat standart lisanstadır. Crack’li tema kullanmaktansa standart lisans ile kullanmanız en doğrusudur. Bu ücretsiz WordPress temalarına herkes erişebilir. Fakat sadece bağlantı yoluyla. Aşağıdaki bağlantılar ile ücretsiz WordPress tema içeriğine erişebilirsiniz.

Omnivus Teması

Omnivus tema kategorisi genelde kurumsal tema, ürün tanıtım teması, blog teması, IT department teması şeklindedir. 4 adet hazır demo ile kolayca yükleme yapabilir ve sitenizi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Temayı indirmek için resmin altındaki indirme linkine tıklayınız… (Son gün 22 Ekim 2021)

Omnivus Theme & 4 Demo Content

📥 Omnivus Temasını İndirmek İçin Buraya Tıklayınız! 📥


Londres Teması

Londres tema kategorisi web tasarım teması, kurumsal tema, işletme teması, blog teması gibidir. Temanın 6 adet demo içerik dosyası bulunmaktadır. Temayı indirmek için resmin altındaki indirme linkine tıklayınız… (Son gün 22 Ekim 2021)

Londres Theme & 6 Demo Content

📥 Londres Temasını İndirmek İçin Buraya Tıklayınız! 📥


Daha fazla ücretsiz temalar için bizi takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bu gibi içerikleri paylaşıyoruz…

Adem Aksu

Turkish Developer

Bir cevap yazın