WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı Artık Ücretsiz!

WhatsApp ile tek tek kişileri seçmek yerine programımızın veritabanına eklediğiniz kişilere tek tuşla istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz. Tamamen güncel ve kullanıcı dostu tasarımıyla sizleri yormadan mesajlarınızı istediğiniz kadar kişiye gönderebilirsiniz.

Özellikler
Basit ve gelişmiş olarak iki yöntemle mesaj gönderebilirsiniz.
Kişiler tablosunda “Ad, Soyad, Telefon Numarası, Alan Kodu, Adres” gibi özelliklerle mesajlara da bu nitelikleri ekleyebilirsiniz. Örneğin tek bir mesajda kişiler tablosundaki tüm kişilerin kendi adına özel mesaj gönderebilirsiniz.
Excel ile aktarma ve çıkartma özelliği ile kolayca veri ekleyip çıkartabilirsiniz.
VCF ile yükleme özelliği ile telefonunuzun rehberindeki tüm kişileri çıktı alarak programa entegre edebilirsiniz.
Rehberinizde kayıtlı olmayan kişilere mesaj gönderebilirsiniz.
Youtube kanalımızdaki rehber videolar ile programı kullanmayı kolayca öğrenebilirsiniz.
Programda herhangi bir hatayla karşılaştığınızda anamenü deki “Hata Var” butonuna basarak hatayı bizimle paylaşabilir ve en kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.
Tüm Windows platformlarında kullanılabilen bir programdır.


WhatsApp İle Toplu Mesaj Göndermek

Yazılımımız kendi içindeki Access veritabanı ile sizlere veri kaydında kolaylık sağlıyor. Verileri sadece siz görebilir ve yedek alabilirsiniz. WhatsApp Web ile toplu mesaj gönderme işlemi bizim yazılımımız sayesinde çok kolay bir hal alıyor. Tek bir “gönder” tuşunuza bakan ve kendi içinde whatsapp web e bağlanarak otomatik mesaj gönderen programımız işletmenizi büyütmenizde size çok yardımcı oluyor. Bilgisayarınızın işletim sistemi WhatsApp uygulamasını desteklemese bile mesaj gönderme işleminizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp toplu mesaj nasıl gönderilir? sorusuna bu program ile en güzel cevabı alırsınız. Tamamen yerli yazılımımızı kullanarak işletmenizi zirveye taşıyabilirsiniz.

AxuSoftware

Programımızda mesaj gönderirken ban sorunu yaşamazsınız. Oluşabilen sorunlarla ilgili 7/24 bize danışarak destek alabilirsiniz.

Test edilen işletim sistemleri: Windows 7/8/10 (Mac için geçerli değildir)

Axu software ile gücünüze güç katın!

Adem Aksu

Turkish Developer

2 thoughts on “WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı Artık Ücretsiz!

 • 26 Ocak 2021 tarihinde, saat 20:40
  Permalink

  Aga bende numara 200-300 kişiden sonra spam olub, Bloke ediliyor whatsapp tarafından. Sizin bu programda en fazla kaç kişiye mesaj göndermek mümkün? Bi de numaranın spama düşme(bloke olma) ihtimalk var mı? Yani ben 600-700 kişiye göndermek istiyorum. O yüzden sordum

  • 26 Ocak 2021 tarihinde, saat 21:34
   Permalink

   Merhaba. Sistemimizde bloke olma durumunu yaşamadık. Tek bir kişiye 200’den fazla mesaj gönderme testimiz başarıyla tamamlandı. Kendi numaranızı excel ile istediğiniz miktarda ekleyip programımızı test edebilirsiniz. Olumlu veya olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Teşekkürler…

Bir cevap yazın