WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı (Ücretsiz 2022)

WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı

WhatsApp ile tek tek kişileri seçmek yerine programımızın veritabanına eklediğiniz kişilere tek tuşla istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz. Tamamen güncel ve kullanıcı dostu tasarımıyla sizleri yormadan mesajlarınızı istediğiniz kadar kişiye gönderebilirsiniz.

Özellikler
Basit ve gelişmiş olarak iki yöntemle mesaj gönderebilirsiniz.
Kişiler tablosunda “Ad, Soyad, Telefon Numarası, Alan Kodu, Adres” gibi özelliklerle mesajlara da bu nitelikleri ekleyebilirsiniz. Örneğin tek bir mesajda kişiler tablosundaki tüm kişilerin kendi adına özel mesaj gönderebilirsiniz.
Excel ile aktarma ve çıkartma özelliği ile kolayca veri ekleyip çıkartabilirsiniz.
VCF ile yükleme özelliği ile telefonunuzun rehberindeki tüm kişileri çıktı alarak programa entegre edebilirsiniz.
Rehberinizde kayıtlı olmayan kişilere mesaj gönderebilirsiniz.
Youtube kanalımızdaki rehber videolar ile programı kullanmayı kolayca öğrenebilirsiniz.
Programda herhangi bir hatayla karşılaştığınızda anamenü deki “Hata Var” butonuna basarak hatayı bizimle paylaşabilir ve en kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.
Tüm Windows platformlarında kullanılabilen bir programdır.


WhatsApp İle Toplu Mesaj Göndermek

Yazılımımız kendi içindeki Access veritabanı ile sizlere veri kaydında kolaylık sağlıyor. Verileri sadece siz görebilir ve yedek alabilirsiniz. WhatsApp Web ile toplu mesaj gönderme işlemi bizim yazılımımız sayesinde çok kolay bir hal alıyor. Tek bir “gönder” tuşunuza bakan ve kendi içinde whatsapp web e bağlanarak otomatik mesaj gönderen programımız işletmenizi büyütmenizde size çok yardımcı oluyor. Bilgisayarınızın işletim sistemi WhatsApp uygulamasını desteklemese bile mesaj gönderme işleminizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp toplu mesaj nasıl gönderilir? sorusuna bu program ile en güzel cevabı alırsınız. Tamamen yerli yazılımımızı kullanarak işletmenizi zirveye taşıyabilirsiniz.

AxuSoftware

Programımızda mesaj gönderirken ban sorunu yaşamazsınız. Oluşabilen sorunlarla ilgili 7/24 bize danışarak destek alabilirsiniz.

Test edilen işletim sistemleri: Windows 7/8/10 (Mac için geçerli değildir)

Axu software ile gücünüze güç katın!

İndirme Linkleri 📥

Programı güncelledik yeni sürümü buradan indirebilirsiniz: WhatsApp Toplu Mesaj v3

Adem Aksu

Turkish Developer

2 thoughts on “WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programı (Ücretsiz 2022)

Bir cevap yazın