WhatsApp BMS Pro – Toplu Mesaj Gönderme Programı – Ücretsiz Deneme

WhatsApp ile toplu mesaj göndermek artık çok basit! Yeni uygulamamızla artık medya gönderimi de yapabileceksiniz.

WhatsApp ile tek tek kişileri seçmek yerine programımızın veritabanına eklediğiniz kişilere tek tuşla istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz. Tamamen güncel ve kullanıcı dostu tasarımıyla sizleri yormadan mesajlarınızı istediğiniz kadar kişiye gönderebilirsiniz.

  • ↪️ WhatsApp ile tek tek kişileri seçmek yerine programımızın veritabanına eklediğiniz kişilere tek tuşla istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz.
  • ↪️ Basit ve gelişmiş olarak iki yöntemle mesaj gönderebilirsiniz.
  • ↪️ Kişiler tablosunda “Ad, Soyad, Telefon Numarası, Alan Kodu” gibi özelliklerle mesajlara da bu nitelikleri ekleyebilirsiniz. Örneğin tek bir mesajda kişiler tablosundaki tüm kişilerin kendi adına özel mesaj gönderebilirsiniz.
  • ↪️ Excel ile aktarma ve çıkartma özelliği ile kolayca veri ekleyip çıkartabilirsiniz.
  • ↪️ Rehberinizde kayıtlı olmayan kişilere mesaj gönderebilirsiniz.
  • ↪️ Youtube kanalımızdaki rehber videolar ile programı kullanmayı kolayca öğrenebilirsiniz.
  • ↪️ Programda herhangi bir hatayla karşılaştığınızda ana menü deki “Hata Var” butonuna basarak hatayı bizimle paylaşabilir ve en kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.
  • ↪️ Tüm Windows platformlarında kullanılabilen bir programdır.

WhatsApp İle Toplu Mesaj Göndermek

Yazılımımız kendi içindeki Access veritabanı ile sizlere veri kaydında kolaylık sağlıyor. Verileri sadece siz görebilir ve yedek alabilirsiniz. WhatsApp Web ile toplu mesaj gönderme işlemi bizim yazılımımız sayesinde çok kolay bir hal alıyor. Tek bir “gönder” tuşunuza bakan ve kendi içinde whatsapp web e bağlanarak otomatik mesaj gönderen programımız işletmenizi büyütmenizde size çok yardımcı oluyor. Bilgisayarınızın işletim sistemi WhatsApp uygulamasını desteklemese bile mesaj gönderme işleminizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp toplu mesaj nasıl gönderilir? sorusuna bu program ile en güzel cevabı alırsınız. Tamamen yerli yazılımımızı kullanarak işletmenizi zirveye taşıyabilirsiniz.

AxuSoftware

Programımızda mesaj gönderirken ban sorunu yaşamazsınız. Oluşabilen sorunlarla ilgili 7/24 bize danışarak destek alabilirsiniz.

Test edilen işletim sistemleri: Windows 7/8/10 (Mac için geçerli değildir)

Axu software ile gücünüze güç katın!

📥 İndirme Linkleri 📥

📥 Deneme Verisonunu İndir! (Yenilendi 21.10.2021 – 00:09) 📥

Zip Şifresi: bmspro2021 | Lisans Anahtarı İçin Mail Atınız. (Buradan Direkt Mail Atabilirsiniz.)

Dikkat: Programı çalıştırabilmeniz için Excel ve Firefox’un son sürümü bilgisayarınızda yüklü olmalıdır! Çalıştıramazsanız lütfen bize mail atınız.

Adem Aksu

Turkish Developer

Bir cevap yazın