Whatsapp Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir?

Son zamanlarda müşterilerimize mesaj atmak için SMS paketi yerine Whatsapp ile ücretsiz mesaj gönderimi yapmak istiyoruz. Çünkü SMS ile gönderdiğimiz mesajlar pek dikkate alınmıyor. Ama Whatsapp gibi profesyonel mesajlaşma sistemleri ile mesaj gönderimi yaparsak daha çabuk amacımıza ulaşabiliyoruz.

whtasapp

Bildiğiniz üzere Whatsapp’ta toplu mesaj gönderim sınırı var. Ve sadece rehberinizde kayıtlı olan kişilere mesaj gönderebiliyorsunuz. Fakat sizin elinizde binlerce telefon numarası mevcut ve hepsini rehberinize kayıt edemiyorsunuz veya etmek istemiyorsunuz. İşte bu yüzden size kendi yazılımımızı ücretsiz veriyoruz. Ücretsiz derken sadece deneme olarak. İnan fiyatlar gerçekten uygun. İlk önce programımızı indirip size verdiğimiz ücretsiz lisans anahtarı ile giriş yapıyorsunuz. Daha sonra kişileri ve mesajları ekleyeceğiniz iki ayrı tablo bulunuyor. Bu tablolara Excel veya Vcard (.vcf) ile de yükleme yapabilirsiniz.

Programı ücretsiz denemek için tıklayınız: https://market.axusoftware.com/

Türkçe, İngilizce ve Rusça dil desteği bulunmakta olup 2 ayrı temaya sahiptir. Ayrıca toplu mail gönderme sistemi hediyemizdir.

Tek bir tuşla binlerce mesaj gönderebilirsiniz. Mesaj göndermek bu kadar kolay!

Çalışma Koşulu

Programımızda mesaj gönderirken bilgisayarda hiçbir işlem yapmamalısınız. Açılan Whatsapp Web ekranını kapatmamalısınız.

Programımız sadece Windows 7 ve üstü platformlarda çalışmaktadır.

Adem Aksu

Turkish Developer

Bir cevap yazın