Whatsapp Yeni Özellik Nasıl Kullanılır? – İnternet Olmadan Whatsapp Kullanmak

Merhaba. Whatsapp yeni özellik getirerek bilgisayarınızda internetiniz açık olmasa bile mesaj göndermenizi sağlayan bir sistem geliştirdi. Artık Whatsapp’a bilgisayarınızdan erişim sağlayabileceksiniz. Peki bu özellik nasıl çalışıyor? Bu özelliği nasıl kullanabilirim? Bilgisayardan Whatsapp kullanımı aşağıda belirtilmiştir. Dikkatlice inceleyiniz…

Bilgisayarınızdan WhatsApp’a İnternetsiz Giriş Yapmak

  1. İlk olarak telefonunuzdan WhatsApp’ı açın.
  2. Daha sonra sağ üst bölümde bulunan üç noktaya tıklayınız.
  3. Açılan menüden “Bağlı Cihazlar” seçeneğine tıklayınız.
  4. Gelen pencerede “Çoklu cihaz beta programı” yazısını göreceksiniz. Ona tıklayınız.
  5. Beta programı için açılan penceredeki alt bölümde “Beta Programına Katıl” butonuna tıklayınız. Ardından gelen mesajı “Devam” diyerek kapatınız.

Tebrikler. Artık beta programına katılarak bilgisayarınızdan Whatsapp’a telefon gerektirmeden bağlanabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey Whatsapp Web sitesine giderek QR kodu okutmanız. Bu işlem tek seferliktir ve her Whatsapp Web açıldığında QR kod okutmanız gerekmez!

Resimli Anlatım

Bu işlemleri yaparak Whatsapp çoklu cihaz beta programı kullanıcısı olabilirsiniz.

Beta Programından Ayrılmak

Beta programından ayrılmak için aynı işlemleri yapınız. Beta programından ayrıldıktan sonra daha önce giriş yaptığınız bilgisayarlardan otomatik olarak çıkış yapılacaktır.

İstediğiniz zaman tekrar katılabilirsiniz.

Whatsapp Toplu Mesaj Göndermek

Whatsapp’ta müşterilerinize veya abonelerinize toplu olarak mesaj göndermek isterseniz BMS PRO uygulamamızı deneyebilirsiniz. BMS PRO ile toplu mesaj gönderimi yaparak daha hızlı satış yapabilir, reklamlarınızı duyurabilir veya müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz. Hemen denemek için aşağıdaki bağlantıdan ürünü indiriniz…

Adem Aksu

Turkish Developer

Bir cevap yazın